"Svět je plný lidských sviní a grázlů, není lehké si na to zvyknout. A možná je to i nemožné. Tak mi neříkejte at to přehlížím, A nechám si to líbit!"
Druhý blog--

!!!REKLAMY ZAKAZANY!!!

!!!KOPIROVANI ČLANKU ZAKAZANO!!!

Anatta Salivenowá ze záhrobí

27. july 2011 at 16:15 | Vampire with black eyes |  Vampire Stories

Byla to Anatta Salivenowá.. Ano.. Anatta. Ta sedmnáctiletá dívenka.. Když ji bylo pět let.. tak ji zemřeli rodiče. Aspon si to myslela.. Jenže oni nezemřeli...
"Anatto! Anatto! Pojd sem!" volala na Anattu její máma Felicie. Felicii bylo dvacet-jedna let... Měla manžela Eroye. Eroyovi bylo jen o čtyři roky více.. než Felicii. Měli dcerku Anattu, které bylo tehdy pouhých pět let. Anatta vyběhla ze svého pokoje a skočila rovnou do Feliciny náruče. Felicie svou dceru milovala... Pohladila Anattu po vláskách a políbila ji na čelo. Pak vzala Eroye za ruku a odešli... z domu. Eroy se na Felicii tak upjatě díval. Celou cestu.. Byl ji unešen. Jsou spolu teprve dva roky, ale tak silnou lásku svět asi jen tak neviděl. Odvedli Anattu k její babičce. Babička Anattu přivítala s otevřenou náručí.. políbila ji na čelíčko.. A pak se podívala směrem k jejím rodičům. Měla vražedný pohled..
To bylo naposledy co Anatta viděla své rodiče... Bylo jí pět let..
Ted je Anattě sedmnáct let.. u své tajemné babičky už nežije... před měsícem zemřela. Anattu to zdrtilo... byla to její jediná příbuzná díky, které je ještě naživu. Rodiče něměla... neměla nikoho. Toulala se světem téměř jako smyslů zbavená. O životě nic netušila.. Neměla ani na střední školu.. Naštěstí měla vystudovanou základku, ale to bylo málo. Byla dobrá a chytrá, ale babička ji nestihla naučit všechno.. Anatta uměla vařit a řídit domácnost.. i o děti by se uměla postarat a i je dobře vychovat.. kdyby nějaké měla. Jediné co ji ted chybělo byly peníze na vysokou školu. Tak zkončila na ulici.. spala pod širým nebem.. Takhle to šlo pár měsíců.
Po několika měsících
Anatta šla po ulici v temné tiché uličce. Nikde nikdo.. Ticho bylo až hmatatelné a to napjetí.. Najednou ucítí Anatta na krku ukrutnou bolest a dotek.. Z šíje ji začala téct krev.. Ve vteřině se před Anattou objeví postava v černé robě.. A přiloží ji k ústům svou ruku ze, které tekla krev.. "Pij! Dělej pij Anatto!!" řekla ta postava temným hlasem jako ze záhrobí. Anatta se chvěla... strachem se celá třásla. Osoba v černé robě ji pobídla at pije. Anatta nedůvěřivě olízla krev co tekla té osobě z ruky. "Pij více! Jen pij co hrdlo ráčí!!" řekla ta postava. Anatta se nesměle podívala směrem k postavě a pak začala pít.. Teplá tekoucí krev ji zachutnala. Už se jí nezvedal žaludek.. Byla dobrá..
Když se Anatta probudila cítila se divně. Rozhlížela se kolem sebe.. nepoznávala to místo. Byla tu tma a temno. Chladný vánek ji ovýval kůži.. Ležela na něčem chladném.. sypkém.. sáhla automaticky na zem.. nabrala do ruky něco jako jako písek.. Ale písek to nebyl... byla to hlína.. Pokusila se vstát.. ale podlomili se jí ruce. Vstát se ji povedlo až napodruhé. Kousek popošla.. a najednou do něčeho vrazila. Bylo to studené a chladné. Tvrdé.. vyjíkla.. nebylo vidět co to je.. tak to jen ručkama ohmatala.. pak popošla dál... Všude to bylo.. všude kolem byly ty předměty.. ale jiných tvarů. Ale jeden tvar tam byl pořád dokola ... "KŘIŽE!!" Když si uvědomila kde je tak se ji málem zastavil dech.. byla na na HŘBITOVĚ, ale v podzemním hřbitově. Nějaké kryptě..
Zachvěla se.. po chvíly se objevilo světlo a ozvalo se zaskřípání dveří.. někdo šel dolů.. Bylo to tajemné světlo svíčky.. asi v lucerně řekla si Anatta.. Ale postavy nebylo viděti.. Přestala se báti a řekla si, že se pokusí o přátelství.. Ale zatím byla unešena neznámou postavou beze jména.. neznámého původu. Ale aspon měla kde pobývat... Dostala nesmírně velkou chut na krev.. S přemýšlení a úvah ji vytrhl ten známý hlas.. "Anatto pojd sem!!" křikl ten hlas. Anatta se otočila kolem sebe až zahlédla slabé světélko svíčky. Tak šla za světlem svíčky.. Něco ji jemně chytlo za ruku a někam ji to začalo vést.. Chvíly byla rovina jen na náhrobky, kterým se muselo vyhýbat.. Pak na řadu přišly schody.. Anatta brkala o schody a div se nepřerazila. Kdyby ji nezachytávala ta neznámá a zároven známá ruka tak by spadla dolů.. možná by si ještě i něco zlomila. Po pár minutách vešly do jemně prosvíceného pokoje. Pokoj působyl i přesto jemné světlo temně. "Posad se Anatto!" řekla ta temná osoba ted už milejším hlasem. Postava ukázala na pohovku... opodál. Osoba potom přišla k pultu sice malému, ale stačil. Chvíli tam něco dělala a pak přistoupila k pohovce. Také se posadila. V ruce držela dvě sklenice plné krve.. jednu podala Anattě. Anatta se po ní bez ostýchání vrhla. Osoba najednou začala mluvit..
"Znám tvé rodiče... Anatto. Felicii a Eroye. Jsou to oni, že?.."
"Mé rodiče?" vyhrkla Anatta.
"Ano tvé rodiče. Vím, že sis myslela, že jsou mrtví.. měla sis to myslet.. A také vím, že jsi ted hodně zmatená a nevíš co si o mě máš myslet. Tvé rodiče žijí... Je to hodně složité... Ale neboj postupně ti to dopodrobna vysvětlím... Jen mám obavy z Černých jezdců!..."
"Z Černých jezdců? Co jsou zač?!" zděsila se Anatta.
"Řeknu ti to zítra souhlasíš? Už je pozdě měla by jsi jít spát.. Počkej ukážu ti tvůj pokoj... jen přezden budeš muset pobývat dole na hřbitově.. kvůli Černým jezdcům.. Je to součástí toho co ti zítra začnu vyprávět... Je to temná historie a temná přítomnost a budoucnost tohoto světa pocházející zde ve Writhounově. Zde začaly ty děsi ty ohavnosti a zrůdnosti.... Ale ostatní až zítra. Pojd zamnou.. Odvedla ji do jejího pokoje... uložila ji a odešla..."
Ráno se Anattě ta osoba představila. "Já jsem Roxy Lawerová. Dlouhodobá známá tvých rodičů.. Dobré ráno!"
"Dobré ráno Roxy.." opáčila Anatta. Anattě se ROXY moc zamlouvala aniž by si uvědomila to co ji čeká... A kdo Roxy doopravdy je. Nikdy by ji nenapadlo to co má Roxy v plánu s ní i s jejími rodiči. A ani to kde je její původ.. Neřešila to... aspo prozatím ne.
Roxy Anattě vše vysvětlila a řekla ji vše dopodrobna až na jednu základní věc. Neřekla jí její pravý původ a minulost.. lhala jí jak jen to šlo. Roxy sice rodiče Anatty znala, ale měla úkol od svých pánů... Byla ve spolku temnoty. Pracovala pro pána ZLA! Byla to démonka... z pekel. Byla to čarodějnice.. popravdě jí bylo už asi tři sta padesát osm let... uměla měnit podoby takže... to nikdo nepoznal. Na venek byla vellmi milá mladá dvaceti letá dívenka.. s milým úsměvem. Anattina rodina pro pána ZLA byla velikou hrozbou... a tak Roxy dostala za úkol najít Anattu.. a zabít její rodiče. Její rodiče mají, ale už dlouhodobou zápletku s temnotou. Kvůli tomu ji také opustily... kdysi...
Anattě se podařilo utéci.. před temnotou, ale jejím rodičům bohužel ne.. pán zla je zabil...
KONEC
 

1 person judged this article.

Comments

1 Lenča Lenča | Web | 27. july 2011 at 16:23 | React

Díky moc za pochvalu blogu, ty ho máš taky moc pěkný! :)

2 Mika-Butty Mika-Butty | Web | 27. july 2011 at 16:33 | React

to si psala sama? Je to dost dobrý ;)

3 [ Bloody // BiBi ] [ Bloody // BiBi ] | Web | 27. july 2011 at 16:35 | React

Máš ho tam :) Ale bohužel mi nešla zarovnat stránka tak to vypadá jinak než sem si to představovala.. :(

4 Mika-Butty Mika-Butty | Web | 27. july 2011 at 16:50 | React

já sem text jen označila a přečetla napohodu ;)

5 Amy & MišQa Amy & MišQa | Email | Web | 27. july 2011 at 17:09 | React

ahoj sbé vidím,že máš nový design...dobrý článek a ta fotka ne skvělá...obíhám

6 Dadák Dadák | Web | 27. july 2011 at 17:15 | React

ahoj, moc děkuju za koment na mém blogu :) jo, píšu koment z mobilu, takže nevidím design, ale až budu na compu tak ti to tu pronorkuju a zanechám za sebou místo spouště a zkázy, nějaký ten koment xD Měj se a žij blaze :-)

7 Amy & MišQa Amy & MišQa | Email | Web | 27. july 2011 at 17:17 | React

děkuju

8 Mika-Butty Mika-Butty | Web | 27. july 2011 at 17:26 | React

bude pokračování ? ^^

9 Gisselle Tussan Gisselle Tussan | Web | 27. july 2011 at 20:49 | React

Děkuji moc za pochvalu tvůj blog je taky moc pěkný :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama